Aktualności

Życzenia świąteczne

Zdrowych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku życzą Zarząd i Pracownicy – elPEAK Sp. z o.o.

Czytaj więcej

Nowy cennik od 1.11.2023

Szanowni Klienci Uprzejmie informujemy, że od 1 listopada 2023 będzie obowiązywał nowy cennik naszych produktów. Nowy cennik można pobrać w linku niżej https://elpeak.eu/download/09-2023/Cennik-Panasonic_1.11.2023_PLN.xls lub w zakładce “Do pobrania”.

Czytaj więcej

Nowy katalog produktów 2023

Szanowni Klienci. Nowa wersja naszego katalogu jest już dostępna do pobrania. Aby pobrać katalog wystarczy kliknąć TUTAJ.  

Czytaj więcej

Nowy cennik od 01.10.2022

Szanowni Klienci. Uprzejmie informujemy, że od 1 października 2022 będzie obowiązywał nowy cennik naszych produktów. Nowy cennik można pobrać KLIKAJĄC W TEN LINK, lub odwiedzając naszą stronę internetową www.elpeak.eu w zakładce “Do pobrania”

Czytaj więcej

Nowy odcień koloru czarnego

Szanowni Klienci, uprzejmie informujemy, że zmienił się odcień koloru czarnego w serii Novella. Poniżej przedstawiamy grafikę na której można porównać różnice.

Czytaj więcej

Kolejne sukcesy KPR Kobierzyce

15 stycznia nasze zawodniczki KPR Kobierzyce pokonały EUROBUD JKS Jarosław z wynikiem 28-24 w meczu 13. serii PGNiG Superligi kobiet. Gratulujemy! Oczywiście Panasonic obecny na meczu.

Czytaj więcej

Panasonic poszerza swoją ofertę o źródła światła LED

Nowość! Panasonic poszerza swoją ofertę o źródła światła LED.

Czytaj więcej

Personalizacja produktów (logo Twojej firmy na ubraniach roboczych)

Wiemy jak ważny dla każdego z naszych klientów jest wizerunek firmy i pracowników na budowie. Dlatego też wprowadziliśmy na stałe do naszej oferty usługę personalizacji odzieży roboczej. Wystarczy tylko, że zamówisz w naszej firmie osprzęt elektroinstalacyjny i inne wyroby Panasonic, a logo Twojej firmy na ubraniu roboczym zrobimy zupełnie za darmo. O szczegóły akcji pytaj […]

Czytaj więcej

Zawody gokartowe o puchar Panasonic

5. czerwca odbyły się zawody w kategorii Pań i Panów o puchar Panasonic Life Solution. W wyścigach wzięło udział kilkadziesiąt osób. Emocji nie brakowało. Gratulujemy zwycięzcom zarówno wśród Pań jak i Panów.

Czytaj więcej

Uroczyste otwarcie nowej siedziby Spółki wraz z magazynem wysokiego składowania

W dniu 4. czerwca dokonaliśmy uroczystego przecięcia wstęgi w naszej nowej siedzibie wraz z magazynem wysokiego składowania w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Krupanka 83 W tym szczególnym dniu towarzyszyli nam nasi najwierniejsi przyjaciele i partnerzy handlowi.

Czytaj więcej

KPR Kobierzyce wicemistrzem Polski

Mamy to. Po zaciętym i wyrównanym sezonie nasze szczypiornistki zdobyły tytuł wicemistrzyń Polski. Brawo dziewczyny!

Czytaj więcej

Włączamy się do walki z koronawirusem

Szanowni Klienci, Włączamy się do walki z koronawirusem. Nasza oferta zawiera innowacyjną serię “Clean” przeznaczoną dla osób, które nie chcą być narażone na mikroorganizmy w swoich domach i zatłoczonych miejscach takich jak szkoły, szpitale, centra fitness. Innowacyjna samoczyszcząca powłoka KARRE CLEAN dzięki jonom srebra, które skutecznie uniemożliwiają rozwój wirusów i bakterii wypowiedziała wojnę zarazkom. Srebro znane jest […]

Czytaj więcej

Nasza oficjalna aplikacja na Androida

Nasza nowa aplikacja na Androida do zliczania i ofertowania osprzętu elektroinstalacyjnego Panasonic już gotowa. W celu pobrania aplikacji kliknij w ten link, lub wyszukaj w Google Play (Panasonic – Osprzęt elektroinstalacyjny)

Czytaj więcej

Panasonic obecny na meczu

Nasze zawodniczki KPR Gminy Kobierzyce po zaciętym meczu pokonały w piątek MKS Perła Lublin (31:30) i umocniły się na drugim miejscu w PGNiG Superlidze Kobiet. Panasonic obecny na meczu.

Czytaj więcej

10-lecie naszej firmy

Szanowni Klienci, Jesteśmy z Wami już równe 10 lat. Dziękujemy! Z okazji 10-lecia istnienia firmy elPEAK i obecności marki Panasonic w branży elektrycznej na rynkach Europy Centralnej i Wschodniej, 21 sierpnia 2020 odbyła się oficjalna uroczystość w miejscowości Busko-Zdrój.

Czytaj więcej

Modyfikacja produktów Linnera

Szanowni Klienci, informujemy, że ze względu na modyfikację konstrukcyjną niektórych produktów (m. in. inny rodzaj podłączenia, z szybkozłączek na podłączenie śrubowe) zmianie ulegną wybrane numery katalogowe produktów serii Linnera. Dla ułatwienia, poniżej w tabelce przedstawiamy zmiany: Kliknij aby otworzyć plik PDF Pozostałe numery katalogowe nie uległy zmianie.

Czytaj więcej

Nowe kołnierze uszczelniające 2019

Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kołnierzami uszczelniającymi zapewniającymi klasę szczelności IP44. Stare kołnierze zostały wycofane z oferty.

Czytaj więcej

Wycieczka do Turcji 2019

W pogoni za słońcem i w nagrodę za dobrą współpracę i wspólnie zrealizowane inwestycje odwiedziliśmy wybrzeże morza śródziemnego. Zarówno pogoda jak i dobre humory dopisywały. W spotkaniu wzięły również udział osoby z zarządu Panasonic Life Solutions.

Czytaj więcej

Szkolenie w Kijowie 2019

Zaprosiliśmy grupę naszych czołowych elektroinstalatorów i dystrybutorów na wspólne szkolenie do Kijowa. Szkolenie odbyło się w bardzo przyjaznej atmosferze. Oprócz nowości w ofercie Panasonica, mieliśmy okazję zwiedzić Kijów i Czarnobyl.

Czytaj więcej

Dobór ściemniaczy oświetleniowych

Szanowni Klienci, zapraszamy do zapoznania się z dokumentem informującym o sposobie dobierania ściemniaczy oświetleniowych. Dokument można pobrać klikając w ten link

Czytaj więcej
© 2010 - 2024 elPEAK Sp. z o.o.
Informacje: zamowienia@elpeak.eu, Telefon: 32 601-23-10
Polityka prywatności